Kožené kšandy na dva fotoaparáty - s aplikací

KOŽENÉ KŠANDY S APLIKACÍ A VÝŠIVKOU

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 51/S K 51/S U Zvolte variantu
4 990 Kč 5 290 Kč od 4 990 Kč
Kožené kšandy na dva fotoaparáty - s aplikací

Kožené kšandy, Vám pomůžou soustředit se pouze na proces kreativity, místo pocitu únavy a bolesti krku a ramen. Je dokonalým společníkem pro každodenní fotografování a poskytuje celodenní pohodlí. Vhodný pro fotografy všech úrovní pro všechny typy fotografování včetně svateb, sportovních akcí atd. Kšandy lze použít u fotoaparátů SLR a DSLR, protože používám univerzální stativový šroub. 
 
Velikost popruhů je nastavitelná, aby vyhovovala různým typům těla. V případě, že kšandy nesedí, bezplatně upravuji na přání zákazníka.
Jsou vyrobené z kvalitní pravé kůže. Vytvářejí na zádech dokonalý a pohodlný tvar a kožená střední část rovnoměrně rozkládá zátěž. Ramenní část je vypolstrovaná, aby kšandy při zátěži netlačily v ramenou. Celé kšandy jsou podšité jemnou světlou kůží, aby kšandy nebarvily.


Kšandy jsou ručně vyráběné a strojově vyšívané mojí osobou :)V ceně je zahrnuté graf. zpracování i programová výšivka. V případě vyšití loga, prosím o informaci do poznámky v košíku. Detaily - barevnost kůže, aplikace, výšivka, dořešíme po zakoupení produktu. 

 

Doba výroby 10dní od odsouhlasení graf. náhledu. 

 

Barevnost, prosím uvádějte do poznámky.

 

uchyty

 

Barevnost